Friends kampları, Türkiye’nin ve dünyanın en güzel bölgelerinde gerçekleşmektedir. Kamp merkezlerinin seçimi uzun araştırmalar ve anketler sonucunda kamp direktörleri tarafından yapılır. Tesislerin doğa ile iç içe ve sağlık merkezlerine yakın olmasına özen gösterilir. Kampların düzenlendiği kamp merkezleri tamamen kampçılara tahsis edilir. Kamp merkezleri, gençlerin başka hiçbir kampta bulamayacağı spor sahaları, atölyeler, kaykay parkları, snowparklar, konser ve parti alanları ile donatılmıştır.


Friends, klasik kamplardan farklı olarak alternatif sporlara ve gençlerin keyif aldığı aktivitelere yer verir. Kamp programlarını kampçıların görüşleri doğrultusunda hazırlar. Kampın başarısında kamp merkezinin kalitesi ve içeriği büyük önem taşımaktadır. Kamplarımızın düzenlendiği tesisler hizmet kalitesi ve doğal yapısı ile kampçılara en üst seviyede hizmet sunmaktadır.


 İZMİR - URLA FRIENDS KAMP MERKEZİ
Friends Kamp Merkezi, Friends Kampları'nın 25 yıllık kamp deneyimi sonrasında kurulmuş Türkiye'nin ilk özel kamp merkezidir. Alaçatı'ya 10 dakika Çeşme'ye ise 15 dakika uzaklıkta olan 6000m2'lik kamp merkezi, havası, doğası, etkinlik alanları ve lokasyonu ile eşsiz bir konumdadır. Tesis, kamp süresince sadece kampçılara ve kamp eğitmenlerine tahsis edilir. Tesis, atmosferi, teknik altyapısı ve zengin içerikleri ile kampçılara ideal bir kamp ortamı sağlar. Yemyeşil bir alana yayılmış tesis, İzmir şehir merkezine 30 dakika, İzmir Hava Limanı'na ise 1 saat mesafededir. Kamp bünyesinde restoran, yüzme havuzu, spor sahaları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, atölyeler, çok amaçlı salon, açık hava sineması, konser alanı ve gece eğlenceleri için disko bulunmaktadır. (Bkz. Friends Kamp Merkezi)


İZMİR - URLA/TORASAN DENİZ KAMPLARI EĞİTİM MERKEZİ 
Deniz Kampları, Sörf ve Yelken programlarının eğtim ve antrenmanlarının gerçekleştiği GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN TESİSLERİ İzmir - Urla Torasan'da yer almaktadır. Masmavi denizi ve 12 ay kesintisiz rüzgarı ile Türkiye'de tek olan tesis Yelken ve Sörf Milli Takım Kampları'na ve Türkiye Şampiyonalarına ev sahipliği yapmaktadır. Eğitim koyunda yaz boyunca rüzgar poyraz olarak denizden karaya esmekte ve kampçılar için güvenli çalışma olanağı sunmaktadır. Kampçılar, eğitimlerini Göztepe Spor Kulübü Yelken ve Sörf Şubesi'nin son model tekne ve ekipmanları ile alırlar. Eğitim saatleri dışındaki zamanlarda tesisin sosyal alanlarında dinlenirler.


MUĞLA - BODRUM KAMP VE EĞİTİM MERKEZİ 
Yat Kampları'nın gerçekleştiği Bodrum, doğası ve denizi ile Türkiye'nin en gözde turizm bölgesidir. Kampçılar, kamp süresince Türkiye'deki tek okul gemisi olan STS Bodrum teknesinde seyir eder ve konaklar. STS Bodrum 33 metre (yaklaşık 114 ft) uzunlukta, 7 metre (yaklaşık 23 ft) genişliktedir. 459 m²'lik yelken alanı vardır. Dünyanın sayılı okul gemileri arasında yer alan STS Bodrum ülkemizi önemli yelken yarışlarında temsil etmektedir. 20 kişilik konaklama kapasitesi olan teknede kampçılar kızlar ve erkekler olarak ayrılarak kendilerine özel 2 kişilik ranzalı bölmelerde kalırlar. Türkiye'de sınıfının en büyük ahşap teknesi olan STS Bodrum gençlerin rahatça konaklayabilmesi ve eğitim alması için Yücel Köyağası tarafından özel olarak dizayn edilmiştir. Bodrum Marina'da başlayacak kamp süresince kampçılar her gün seyir için denize açılır akşamları ise Bodrum'un cennet koylarında demirler ve teknede konaklarlar.


AVUSTURYA - ZELL AM SEE/KAPRUN KAMP VE KAYAK MERKEZİ 
Avusturya Kamp Merkezi, dünyaca ünlü Alp Dağları'nın eteklerinde yer alan Zell Am See - Kaprun’dadır. Kaprun, dünyanın en ünlü kayak merkezleri arasında yer almaktadır. Avusturya Kampı süresince kampçılar, kendilerine tahsis edilen özel kamp tesisinde konaklar. Alp Dağları, yüzlerce kilometre uzunluktaki pistleri ile kampçılara, gün boyu sınırsız kayma imkanı sunar. Kampçılar, sabah kahvaltılarını ve akşam yemeklerini kamp tesisinde, öğlen yemeklerini ise kayak merkezindeki restorantlarda yerler. Kaprun, sosyal aktiviteleri ile de kampçılara zengin seçenekler sunar. Kampçılar kayak dışında kalan zamanlarda koçları eşleğinde gezilere ve etkinliklere katılır. Tesiste konaklama 2 veya 4 kişilik konforlu odalarda yapılır.


ISPARTA - DAVRAZ KAMP VE KAYAK MERKEZİ
Davraz Kayak Merkezi, yeni mekanik tesisleri ve sosyal etkinlikleri ile kayak severlerin gözdesi olmuş eğitim ve güvenlik açısıdan ideal bir bölgedir. Kampta konaklama, kayak merkezinde yer alan Sirene Davraz Otel'de yapılır. Kamp için son derece elverişli olan kamp tesisi, kampçılar açısından son derece konforlu ve güvenlidir. Otel, liftlerin bulunduğu noktaya yürüyüş mesafededir. Otel bünyesinde yer alan eğitim pisti ve baby lift kampçılara gün içinde renkli ve eğlenceli aktiviteler sunar. Kampta küçük yaş grubu kampçılar, 4 kampçı 1 koç şeklinde, büyük yaş grubu kampçılar ise 5 kişilik gruplar halinde koçsuz konaklar. Program direktörleri ve koçlar, kampçılara 24 saat gözetmenlik ve rehberlik yaparlar.(Bkz.Davraz Kayak Merkezi)
İLETİŞİM

info@friendstravel.com.tr
+90 850 360 20 30
Zeytinler Mahallesi 7612 Sokak No:7
    PK 35430 Urla/İZMİR
A-6536
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.