Değerli veli ve sevgili kampçı adayı, Friends olarak katılımcılarımıza en uygun kayıt olanaklarını sunmaya özen gösteriyoruz. Fırsatlar sayfamızda kamplarımıza en uygun şartlada kayıt yaptırabileceğiniz dönemler, indirim olanakları, ödeme şartları ve üyelerimize yönelik avantajlar hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.  


SİTEYE ÜYE OLMA VE AVANTAJLAR




Friends Kamplarına kayıt yaptırmak ve ödeme işlemlerinizi online gerçekleştirebilmeniz için "Ad, Soyad ve E-posta Adresi" bilgileriniz ile siteye üyelik yapmanız gerekmektedir. (Siteye ebeveynler ve 18 yaş üstü reşit kampçı adayları üye olabilir.)


Siteye üyelik işleminizi, bilgisayarlarda sitenin sağ üst bölümünde yer alan kayıt butonundan veya rezervasyon aşamasında iletişim bilgileri bölümünden yapılabilirsiniz. Mobil cihazlarda ise kayıt menüsünden üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Sitemize kayıt olduktan sonra tercih ettiğiniz kampa rezervasyon yapabilir, ödemelerinizi hızlıca online olarak gerçekleştirebilir, ödül puan kazanabilir, avantajlı erken rezervasyon ve kampanya dönemlerinden öncelikli olarak faydalanabilir ve katılmış olduğunuz kamplarla ilgili bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


ÖDÜL PUAN SİSTEMİ




Kamp sistemimizde aidiyet programı çerçevesinde kayıt olduğunuz kamplardan ödül puan kazanırsınız. Kazanmış olduğunuz ödül puanları bir sonraki kamp ödemenizde kullanabilirsiniz. Hukuken ödül puanların aynı yıl içinde kullanılması gerekmektedir. Her yıl 31 Aralık'a kadar kullanılmayan ödül puanlar otomatik olarak sıfırlanmaktadır.


ERKEN REZERVASYON VE AVANTAJLI KAYIT





Yaz Kampları kayıtlarımız, her yıl Ekim ayında başlamaktadır. Üyelerimize yönelik Avantajlı Erken Kayıt Dönemi Ekim - Kasım - Aralık aylarını kapsamaktadır. Eski velilerimiz ve üyelerimiz 31 Aralık tarihine kadar %10 indirim avantajı ve ödül puanlarını kullanarak yaz dönemi kamplarının kayıtlarını yapabilirler.


1 Ocak'tan itibaren sistem otomatik olarak kamp sayfalarında üstü çizili olarak belirtilen güncel fiyatlara geçer. Ocak - Haziran ayları arasında güncel fiyatlar geçerlidir. Butik çalışma anlayışı nedeni ile kamp kontenjanlarımız sınırlıdır. Tercih ettiğiniz kamp programında ve dönemde yer bulabilmek ve avantajlı koşullarla kayıt olmak için kamp kayıtlarınızı erken rezervasyon döneminde yapmanızı öneririz.


KREDİ KARTI VEYA HAVALE/EFT İLE PEŞİN ÖDEMELER




Sitemizde görmüş olduğunuz ücretler kredi kartı ile tek çekim ödemelerde geçerlidir. Havale/EFT ile yapacağınız peşin ödemelerde ise %5 indirim uygulanmaktadır. Taksitli ödemelerde rezervasyon yaparken ödeme yöntemi aşamasında taksit seçenekleri kısmında göreceğiniz bankaların belirlediği komisyonlu tutarlar geçerli olacaktır. 


TAKSİTLİ ÖDEME




Kamp ödemelerinde vade farkı eklenerek tüm banka kartlarına taksitli ödeme imkanı sunulmaktadır. Kredi kartı ile taksitli ödemelerde sistem, rezervasyon aşamasında kartınızın türü ve bankanıza göre vade farkı eklenmiş taksitli ödeme seçeneklerini göstermektedir. Arzu ettiğiniz taksit sayısını seçip ödemenizi taksitli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Taksit imkanı sadece kredi kartı ile ödemelerde geçerlidir. Havale/EFT ile ödemelerde taksit yapılmamaktadır.


İNDİRİMLER




Erken Rezervasyon İndirimleri: Ekim - Kasım - Aralık aylarında %10 indirim, avantajı ile kayıt yaptırabilirsiniz.


Peşin Ödeme İndirimi: Havale/EFT ile yapacağınız peşin ödemelerde %5 indirim avantajı ile ödeme yapabilirsiniz.


Stajyer Koç İndirimi: Friends Liderlik Kampı'nı başarı ile tamamlamış Lise 2.sınıf öğrencileri (16 yaş) arasından kamplara stajyer koç olarak davet alan kampçılar, stajyer koç olarak davet edildikleri kampa %50 indirim avantajı ile kayıt olabilirler.


WHATSAPP PLATFORMU KAMPANYALARI




Friends velileri ve kampçılarına özel WhatsApp platformuna kayıtlı üyelerimiz, dönemsel olarak yapılan kampanyalardan ve özel fırsatlardan haberdar olup belirli günlere özel avantajlarından ve hediyelerden faydalanabilirler. %50'ye varan özel indirimler ve kamp malzemesi hediyelerinden haberdar olmak isteyen velilerimiz ve kampçılarımız +90 531 266 57 33 nolu WhatsApp hattımıza "Veliler/Kampçılar veya Veli/Kampçı adayı grubuna eklenmek istiyorum. Veli Ad/Soyad. Kampçı Ad/Soyad" şeklinde mesaj atıp, yönetici onayı sonrası WhatsApp platformuna üye olabilirler. 


Önemli Not: WhatsApp platformları üyelere özel kapalı gruplar olup sadece kamp yönetimi tarafından atılan mesajları almaktadır. Bu platformda üyeler arası yazışma yapılmamaktadır. 


SOSYAL MEDYA YARIŞMALARI




Instagram, Facebook ve Youtube sosyal medya hesaplarımızı takip eden veliler ve kampçılar, belirli dönemlerde sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiğimiz yarışmalara katılarak kendilerine özel hediyeler ve avantajlar kazanabilirler. Sosyal medya hesaplarımızı aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz.


Instagram: https://www.instagram.com/friendscamps/


Facebook: https://www.facebook.com/friendstravelturkey/


Youtube: https://www.youtube.com/user/Friendscamps







İLETİŞİM

info@friendstravel.com.tr
+90 850 360 20 30
Göztepe Mah. Ömer Paşa Sokak
    No:33/11 Kadıköy
A-6536
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.