Basketbol Kampı

EN İYİ FİYAT
  • Basketbol Kampı: Basketbol Kampı, 10 - 16 yaş grubu basketbolcu adaylarının yeteneklerini tek pota sokak basketbol kültürü ile geliştirmeyi amaçlayan, kampçıların her gün yedek kalmadan maç yapma şansı bulduğu benzersiz bir programdır. Basketbol Kampı, 22 - 27 Ağustos tarihlerinde İzmir - Urla'da gerçekleşiyor.
  • Basketbol Kampı: Basketbol Kampı, 10 - 16 yaş grubu basketbolcu adaylarının yeteneklerini tek pota sokak basketbol kültürü ile geliştirmeyi amaçlayan, kampçıların her gün yedek kalmadan maç yapma şansı bulduğu benzersiz bir programdır. Basketbol Kampı, 22 - 27 Ağustos tarihlerinde İzmir - Urla'da gerçekleşiyor.
  • Basketbol Kampı: Basketbol Kampı, 10 - 16 yaş grubu basketbolcu adaylarının yeteneklerini tek pota sokak basketbol kültürü ile geliştirmeyi amaçlayan, kampçıların her gün yedek kalmadan maç yapma şansı bulduğu benzersiz bir programdır. Basketbol Kampı, 22 - 27 Ağustos tarihlerinde İzmir - Urla'da gerçekleşiyor.
  • Yeteneğini göster, basketbolun tadını yaşa!
  • Yedek beklemeden maç boyunca oynama şansı yakala
  • Basketbol tutkusu olan yeni arkadaşlarla tanış
  • Her gün yapılan maçlar ile kendini geliştir
  • Friends Kampları'nın büyülü atmosferinde kendini göster
  • Unutulmaz bir deneyim yaşa
Basketbol Kampı, 10 - 16 yaş grubu basketbolcu adaylarının yeteneklerini tek pota sokak basketbol kültürü ile geliştirmeyi amaçlayan, kampçıların her gün yedek kalmadan maç yapma şansı bulduğu benzersiz bir programdır. Basketbol Kampı, 22 - 27 Ağustos tarihlerinde İzmir - Urla'da gerçekleşiyor.


Yeteneğini göster, basketbolun tadını yaşa!

Friends Basketbol Kampı, tek pota sokak basketbolu kültürü üzerine kurgulanmış benzersiz bir programdır. Kampa katılan sporcular, klasik basketbol antrenmanlarından ve kamplardan farklı olarak kendi yeteneklerini özgürce sergileme şansı bulurlar. Kampçılar, kamp süresince her gün farklı sporcular ile eşleşerek 1*1, 3*3 ve 4*4 maçlar yaparak hem basketbolun tadına varır hem de yeteneklerini geliştirme imkanı bulurlar.

Neden burası başka?

Friends Basketbol Kampı, basketbolcu gençlerin kendilerini özgürce ifade etmesini teşvik eder. Bir çok genç sporcu çeşitli nedenlerle oynadıkları okul ve kulüp takımlarının maçlarında yeteri kadar süre alamamaktadır. Basketbol ise ancak süre aldıkça gelişim gösterilebilen bir spordur. Önünüz de sizden daha iri fizikli veya koç tarafından daha yetenekli bulunan oyuncular varken takımda süre alma şansı zordur. Sokakta ise şartlar farklıdır. Her oyuncu kendi fırsatını kendi yaratır. Yedekte beklemek, benchte oturmak, maçta yeterince süre alamamak diye bir şey yoktur. Kampta yapılan maçlarda ve turnuvalarda her gün farklı takımlar kurulur. Her oyuncu yer aldığı takımda maç boyunca değişmeden oynama şansı bulur. Bu sayede gençler oyunlarını daha rahat ortaya koyarlar. Oyundan alınma endişesi olmadan, hata yapmaktan korkmadan oynayan sporcuların özgüvenleri yükselir ve oyun kaliteleri artar.

Kampta maçlar, sokak basketbolu kültürüne uygun olarak tasarlanmış tek pota sahada gerçekleşir. Yapılan maçlar diğer oyuncular tarafından takip edilir. Böylece her kampçı diğer kampçıyı gözlemleyerek ona karşı neler yapabileceğini planlar. Aynı takımda olduklarında ise güçlü yönlerinden faydalanmayı öğrenirler.

Kampçılar, maçlar dışında koçlar eşliğinde yapılan fiziksel gelişim ve teknik çalışmalar ile güç ve kondisyon kazanır, kuvvetlenir, zayıf yönlerini geliştirme fırsatı yakalar.

Kamp ortamı nasıl?

Kamp süresince kampçılara, uzun yıllar basketbol alt yapılarında oyuncu ve antrenör olarak görev yapmış koçlar eşlik eder. Okul, kulüp ve sokak basketbolu kültürünü yakından bilen bu ekip kampçıların en yakın yol arkadaşıdır. Yaşadıkları deneyim ve tecrübeleri genç sporculara keyifle aktaran Friends Koçları, kampçılara rol model olurlar. Koçlarımız, genç basketbolcu adaylarıyla geleceğe giden yolda yaşadıkları deneyimleri, kendilerini geliştirmek için uyguladıkları antrenman tekniklerini, okul ve özel hayatlarını nasıl organize ettiklerini, kritik anlarda sorumluluk almak için kendilerini nasıl hazırladıklarını ve iyi bir basketbolcunun yaşam tarzının nasıl olması gerektiği konusundaki tecrübelerini paylaşırlar.

​Kampta basketbolun dışında keyifli etkinlikler ve aktiviteler organize edilerek kampçıların güzel zaman geçirmeleri planlanmıştır. Müzik, açık hava sineması, partiler, havuz oyunları, Alaçatı - Çeşme gezileri ve tekne turu kampın en eğlenceli aktiviteleri arasındadır.

Verimli bir kamp dönemi geçirmek ve kampçıların gelişimini arttırmak için katılımcı kontenjanı sınırlandırılmıştır.

Kamp Tesisi ve Konaklama​ 

Basketbol Kampı, son yıllarda Ege'nin en çok tercih edilen tatil beldesi olan İzmir'in Urla İlçe'sinde, çocuk ve gençlik kampları için özel olarak tasarlanmış Friends Kamp Merkezi'nde gerçekleşmektedir. Tesis, Friends Kampları'nın 25 yıllık kamp deneyimi sonrasında kurulmuş Türkiye'nin ilk özel kamp merkezi olma özelliği taşımaktadır. Alaçatı'ya 10 dakika Çeşme'ye ise 15 dakika uzaklıkta olan 6000m2'lik kamp merkezi, havası, doğası, etkinlik alanları ve lokasyonu ile eşsiz bir konumdadır. Tesis, kamp süresince sadece kampçılara ve kamp eğitmenlerine tahsis edilmiştir. Friends Kamp Merkezi, atmosferi, teknik altyapısı ve zengin içerikleri ile kampçılara ideal bir kamp ortamı sağlar. Yemyeşil bir alana yayılmış tesis, İzmir şehir merkezine 30 dakika, İzmir Hava Limanı'na ise 1 saat mesafededir. Kamp bünyesinde restoran, yüzme havuzu, spor sahaları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, atölyeler, çok amaçlı salon, açık hava sineması, konser alanı ve gece eğlenceleri için disko bulunmaktadır. Kampta konaklama, kampçılar için özel tasarlanmış 4 kişilik konforlu kamp odalarında ve tinyhouse evlerde yapılır. Tesis, 24 saat boyunca koçların ve kamp direktörlerinin gözetimindedir. Friends Kamp Merkezi'ni yakından incelemek için tıklayın.

Aktiviteler​

Müzik - sanat - film - drama - dans - mutfak ve tamir atölyeleri, yüzme, futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, langırt, dj performansları ve partiler, geziler, aqua park, açık hava sineması, yarışmalar.

Ücrete Dahil Olanlar

Tam pansiyon konaklama, TÜRSAB seyahat sigortası, antrenmanlar ve kamp aktiviteleri, kamp özel ödülü ve sertifika. (Ulaşım, transferler, kantin ve gezilerdeki alışverişler ücrete dahil değildir.)

*Kamplarla ilgili merak ettiğiniz diğer bilgiler için SIK SORULANLAR sayfasını inceleyebilirsiniz. 

DAHİL OLANLAR:
Tam pansiyon konaklama, TÜRSAB seyahat sigortası, eğitimler ve sportif aktiviteler, teknik malzemeler, kamp özel ödülü ve sertifika.

HARİÇ OLANLAR:
Ulaşım, transferler, ekstra geziler, kantin ve gezilerdeki kişisel alışverişler ücrete dahil değildir.

YORUMLAREK BİLGİLER

Değerli velimiz ve sevgili kampçı adayımız, internet sitemiz üzerinden kamp kayıtlarınızı ve ödemelerinizi gerçekleştirmek ve kayıt işlemleri sonrası sürecin nasıl ilerleyeceği hakkında hazırladığımız başlıkları dikkatle okumanızı rica ederiz.


SİTEYE ÜYE OLMA VE AVANTAJLAR

Sitemizden kayıt ve ödeme işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için ad soyad ve e-posta adresi bilgileriniz ile siteye üyelik yapmanız gerekmektedir. (Siteye ebeveynler ve 18 yaş üstü reşit kampçı adayları üye olabilir.) Bu sayede kayıt olduğunuz kamplardan ödül puan kazanabilir, ödemelerinizi hızlıca online olarak yapabilir, avantajlı erken rezervasyon ve kampanya dönemlerinden öncelikli olarak faydalanabilir ve katılmış olduğunuz kamplarla ilgili bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


ERKEN REZERVASYON VE AVANTAJLI KAYIT

Yaz Kampları kayıtlarımız, her yıl Ekim ayında başlamaktadır. Üyelerimize yönelik Avantajlı Erken Kayıt Dönemi Ekim - Kasım - Aralık aylarını kapsamaktadır. Eski velilerimiz ve üyelerimiz 31 Aralık tarihine kadar %10 indirim avantajı ve ödül puanlarını kullanarak yaz dönemi kamplarının kayıtlarını yapabilirler.


1 Ocak'tan itibaren sistem otomatik olarak kamp sayfalarında üstü çizili olarak belirtilen güncel fiyatlara geçer. Ocak - Haziran ayları arasında güncel fiyatlar geçerlidir. Butik çalışma anlayışı nedeni ile kamp kontenjanlarımız sınırlıdır. Tercih ettiğiniz kamp programında ve dönemde yer bulabilmek ve avantajlı koşullarla kayıt olmak için kamp kayıtlarınızı erken rezervasyon döneminde yapmanızı öneririz.


ÖDÜL PUAN SİSTEMİ

Kamp sistemimizde aidiyet programı çerçevesinde kayıt olduğunuz kamplardan ödül puan kazanırsınız. Kazanmış olduğunuz ödül puanları bir sonraki kamp ödemenizde kullanabilirsiniz. Hukuken ödül puanların aynı yıl içinde kullanılması gerekmektedir. Her yıl 31 Aralık'a kadar kullanılmayan ödül puanlar otomatik olarak sıfırlanmaktadır. 


ÖDEME İŞLEMLERİ

Sitemizde görmüş olduğunuz ücretler banka üzerinden Havale/EFT ile peşin ödemelerde geçerlidir. Kredi kartı tek çekim ve taksitli ödemelerde bankaların belirlediği komisyonlu tutarlar geçerlidir. Taksit seçeneği sadece kredi kartı ile ödemelerde uygulanmaktadır. Havale/EFT ile ödemelerde taksit yapılmamaktadır.


EK HİZMETLER

Havalimanı transferi, ulaşım ve sağlık sigortası gibi ek hizmetleri kayıt aşamasında sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.


DÖNEMLER VE KONTENJANLAR

Basketbol Kampı, sezon boyunca 3 dönem olarak gerçekleşmektedir. Hizmet kalitesi ve kampçılarımızın verimli bir kamp dönemi geçirmesi açısından kontenjanlar sınırlı tutulmaktadır. Kontenjanlar dolduğunda kayıtlar kapanmakta ve ek kontenjan açılmamaktadır. Bu nedenle kayıt işlemlerinizi Aralık ayı sonuna kadar tamamlamanızı tavsiye ederiz.


REZERVASYON SONRASI SÜREÇ

Sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyon işlemleri, ödemelerin tamamlanması sonrasında otomatik olarak onaylanmakta ve sistemde kayıtlı e-posta adresinize rezervasyonun onaylandığını gösteren bir voucher ve kayıt sözleşmesi ulaşmaktadır. Haziran ayı başında kamp hazırlıklarını yapabilmeniz için size bir kamp rehberi gönderilmektedir.


ULAŞIM VE UÇUŞ BİLGİLERİ

Havalimanı transferlerinden faydalanmak isteyen katılımcılar için transfer saatleri belirlenmiş olup kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra uçuş bilgilerini müşteri hizmetlerilerinden öğrenebilirsiniz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#15
LOKASYON:
İzmir/Urla ( çıkışlı)
YEMEK:
5 Sabah, 5 Öğlen, 5 Akşam
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
1.İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda karşılanacak. 2.Aile tarafından kamp tesisine teslim edilecek.
BİTİŞ:
1.İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na bırakılacak. 2.Aile tarafından kamp tesisinde teslim alınacak.
İPTAL POLİTİKASI:
Kayıt iptali durumunda iptal ve iade politikamız ile ilgili bilgiler rezervasyon aşamasının son sayfasında bulunan HİZMET SÖZLEŞMESİ'nde yer almaktadır. Rezervasyonu tamamlamadan önce hizmet sözleşmesini linki tıklayarak okuyabilirsiniz. Rezervasyon işlemlerinin onaylanması sonrası hizmet sözleşmesi, voucher ile birlikte sistemde kayıtlı e-posta adresinize gönderilmektedir.
EKSTRALAR
250 TL
Havalimanı - Kamp Tesisi Geliş/Dönüş Transferler (Havalimanı ile kamp tesisi arasında çift yön transfer)
150 TL
Kamp Tesisi - Havalimanı Dönüş Transfer (Özel araç ile kamp tesisinden havalimanından tek yön transfer)
150 TL
Havalimanı - Kamp Tesisi Geliş Transfer (Özel araç ile havalimanından kamp tesisine tek yön transfer)
150 TL
Özel Sağlık Güvence Paketi 1 (Kamp sağlık sigortası poliçesidir. Özel sağlık sigortası yok ise zorunludur.)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

4.990TL

6 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Basketbol Kampı ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@friendstravel.com.tr
+90 850 360 20 30
Göztepe Mah. Ömer Paşa Sokak
    No:33/11 Kadıköy
A-6536
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.