FRIENDS HAKKINDAFriends nedir? Friends Kampları neden ve nasıl kurulmuştur? Kampların amaçları ve hedefleri nelerdir? Friends Kampları hakkında merak ettiğiniz detaylar için tıklayın.


NEDEN FRIENDS?


Çocuğunuz veya kendiniz için neden Friends Kampları'nı tercih etmelisiniz? Friends kampları kampçılara ve ailelere neler vaad ediyor? Friends Kampları neden farklı? Friends Kampları'na gelince neyle karşılaşacaksınız? Tüm bu soruların cevapları için tıklayın. 


FRIENDS EKİBİ

Friends ekibi kimlerden oluşur? Friends Kampları'nda ki koç kadrosunu özel kılan nedir? Friends ekibi kimler tarafından yönetilmektedir? Friends Kamları'nın koç kadrosunda yer almanın eski kampçılar için önemi nedir? Friends ekibine nasıl katılabilirsiniz? Tüm bu sorunların cevapları için tıklayın.

FRIENDS İÇİN NE DEDİLER?


Friends'i en iyi Friends Kampları'na katılan kampçılar anlatır. Friends Kampları'na katılan gençler ne dediler? Kamp ortamında neler yaşadılar? Friends Kampları'nda kurdukları dostluklar neden diğerlerinden daha özel? Friends'i onlardan dinlemek için tıklayın.İLETİŞİM

info@friendstravel.com.tr
+90 850 360 20 30
Göztepe Mah. Ömer Paşa Sokak
    No:33/11 Kadıköy
A-6536
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.